Materace Sovea wykonane są z trzech wzajemnie uzupełniających się warstw o różnych właściwościach. Ich termoelastyczne cechy sprawiają, że materace reagują na nacisk ludzkiego ciała oraz na jego temperaturę. Dzięki temu idealnie dopasowują się do sylwetki i podczas snu dają równomierne podparcie, a przez to poczucie komfortu. Dodatkowo jest to produkt wyjątkowo trwały.

Dla każdego, kto ceni sobie komfort wypoczynku.

Materace SOVEA są dostępne w następujących rozmiarach:

  • 80 / 200 cm,
  • 90 / 200 cm,
  • 100 / 200 cm,
  • 120 / 200 cm,
  • 140 / 200 cm,
  • 160 / 200 cm,
  • 180 / 200 cm,
  • 200 / 200 cm,

Zdecydowanie tak. Ich żywotność szacowana jest na około 10 lat przy normalnych warunkach użytkowania, zgodnych z przeznaczeniem. Wpływ na żywotność materaca ma nasza waga oraz rodzaj zastosowanego stelaża.

Materace SOVEA nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych.  Dołączony do zestawu pokrowiec gwarantuje wystarczającą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie jest on jednak odporny na substancje płynne.

Pokrowiec do materacy SOVEA składa się z trzech części. Warstwa wierzchnia została wykonana z tkaniny „Thermal Control”, która zapewnia odpowiednią regulację termiczną. W warstwie bocznej znajduje się natomiast pas z siatki, który wspiera proces wentylacji. Warstwa spodnia pokrowca wykonana jest z materiału o właściwościach antypoślizgowych, co zapewnia odpowiednie położenie materaca w ramie łóżka oraz chroni materac przed przetarciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Nie. Materace SOVEA dostępne są tylko i wyłącznie w sklepie internetowym. Dzięki temu możesz nabyć bardzo dobrej jakości materac w przystępnej cenie. Pozwala nam na to wyeliminowanie kosztów związanych z prowadzeniem sklepu stacjonarnego. Dajemy Ci także możliwość testowania materaca przez 60 dni!

Praktycznie każdy będzie odpowiedni. Warto jednak wybrać ten, w którym przerwy pomiędzy poszczególnymi szczeblami nie są większe niż 10 cm. Dzięki temu będzie on stanowić odpowiednią podporę dla materaca i przełoży się na komfort jego użytkowania.

Doskonale wiemy, jak ważny jest komfort podczas snu. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, by, jakość oferowanych przez nas produktów spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Od momentu otrzymania materaca SOVEA, każdy Klient ma 60 dni na jego wypróbowanie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi. Dzięki nim wciąż się rozwijamy. Jeśli więc uznasz, że materac nie spełnia Twoich oczekiwań, powiadom nas o tym drogą telefoniczną lub mailową. Ustalimy wspólnie najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.

Oczywiście. W ciągu maksymalnie 72 godzin od momentu powiadomienia nas o chęci odstąpienia od umowy wyślemy pod wskazany adres kuriera, który odbierze materac. Nie poniesiesz w związku z tym żadnych kosztów. Prosimy jedynie o odpowiednie przygotowanie go do transportu, co pozwoli bezpiecznie dowieźć go do siedziby naszej firmy. Zwrot należności za materac zostanie zrealizowany maksymalnie do 10 dni roboczych na wskazany numer konta bankowego.

Poduszka SOVEA wykonana jest z wysokiej jakości pianki termoelastycznej. Jej gęstość wynosi 45 kg/m3.

Poduszka SOVEA dostępna jest w rozmiarze 40×60 cm.

Tak. Jest on wykonany z tkaniny membranowej „Thermal Control” do produkcji, której wykorzystano naturalne włókna TENCEL o bardzo dobrych właściwościach regulacji termicznej. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.

Tak. Użyte do produkcji materiały zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i skutecznie hamują rozwój drobnoustrojów. Dodatkowym atutem jest możliwość prania pokrowców w temperaturze do 60°C.

Marka SOVEA powstała z zamiłowania do skandynawskiego stylu życia i tamtejszego podejścia do wypoczynku oraz z myślą o komforcie Twojego snu. Sova oznacza w języku szwedzkim sen, spać, a sen w kulturze skandynawskiej ma bardzo duże znaczenie. Dla nas również. Z tej przyczyny w ofercie sklepu posiadamy tylko takie produkty, których jakości jesteśmy pewni. Materace oraz poduszki SOVEA to naszym zdaniem najlepsze produkty, które gwarantują komfort snu każdej nocy.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące uszkodzenia materaca podczas transportu, spisz protokół szkody w obecności kuriera i natychmiast poinformuj nas o zaistniałej sytuacji. W przypadku wyraźnego uszkodzenia materaca najlepiej odmówić przyjęcia przesyłki. Zostanie on wówczas zabrany do siedziby naszej firmy na nasz koszt, a my niezwłocznie nadamy dla Ciebie kolejną przesyłkę.