KONTAKT Z NAMI:

WYŚLIJ E-MAIL

INFOLINIA:

+48 509 777 999

O nas

Wypoczynek i komfort

Marka Sovea to kwintesencja umiłowania jakości snu i komfortu wypoczynku. Ideą, która przyświecała powstaniu firmy była chęć dostarczenia produktów, które pomogą Ci wypoczywać w sposób zdrowy i efektywny. W Sovea wierzymy w to, że odpowiedni komfort snu przekłada się na standard Twojego życia. 

Sovea to marka inspirowana skandynawskim stylem życia. Charakterystyczne dla tego regionu, akcentowanie wysokiej roli snu w życiu człowieka, połączone z tamtejszym podejściem do wypoczynku i jakościowego relaksu, w pełni odpowiada naszej filozofii. 

Nazwa marki Sovea wywodzi się od szwedzkiego Sova oznaczającego sen, który stanowi dla kwintesencję naszej działalności. Zapewnienie jego najwyższego komfortu, było podstawową ideą powołania do życia naszej firmy.

Uważamy, że szczęśliwe i długie życie opiera się o prostotę, umiar i równowagę, tak charakterystyczne dla mieszkańców Skandynawii. Zasady te należy odnieść do wszystkich sfer życia człowieka, w tym snu i wypoczynku.

Prezentowana przez nich prostota jest odpowiedzią na szybki i skoncentrowany na konsumpcjonizmie tryb życia. To dlatego przeżywamy tak duży zachwyt skandynawskimi wartościami – dają one ukojenie i stanowią opozycję do tego, co tak znane nam. 

Zasady, te są nam tak bliskie, że postanowiliśmy zaadaptować je do sposobu funkcjonowania marki Sovea. To kultura skandynawska stała się inspiracją do stworzenia materaca, który zapewnia harmonię snu, każdemu, kto chce codziennie budzić się rześki i pełen energii. 

Produkty Sovea to kwintesencja najlepszych cech Skandynawii. To komfort snu, przekładający się na jakość Twojego życia.

Raty 50 x 0% a do tego 14% rabatu? Oczywiście!
Zastosuj kupon: pst14