KONTAKTUJTE NÁS:

ODOSLAŤ E-MAIL

INFOLINIA:

+48 509 777 999

Vrátenie výrobku

Ve společnosti Sovea poskytujeme svým zákazníkům možnost bezplatně vrátit zakoupené produkty do 14 dnů od nákupu, což znamená, že nákup je bez rizika. Za vrácení výrobku neúčtujeme žádné další náklady a zákazníci mohou očekávat vrácení celé zaplacené částky.

Naše pravidla pro vrácení zboží jsou navržena tak, aby byla zajištěna naprostá spokojenost zákazníků, a jsou k dispozici všem, kteří provedli nákup prostřednictvím oficiálních webových stránek. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně procesu vrácení zboží, náš tým je připraven vám pomoci a podpořit vás.

60DENNÍ PRAVIDLA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Chápeme, že výběr správné matrace má zásadní význam pro váš komfort spánku a je to rozhodnutí, které vyžaduje čas. Proto vám nabízíme možnost vyzkoušet si naši matraci Sovea M-Pro doma po dobu 60 dnů. Během této doby ji můžete používat bez omezení, což vám umožní přesně posoudit její vlastnosti a pohodlí. V případě, že výrobek nesplní očekávání, je možné jej vrátit a získat zpět peníze v plné výši.

Nabídka “60 dní na vyzkoušení zdarma” se vztahuje pouze na matraci Sovea M-Pro. Pokud vám matrace nebude vyhovovat, máte právo ji do 60 dnů od zakoupení (důležité: ne dříve než po 30 dnech) bezplatně vrátit.

  1. Všichni zákazníci v Polsku mohou využít 60denní zkušební období matrace Sovea M-Pro zdarma, pokud si matraci zakoupí na webových stránkách sovea.eu. Matrace by měla být vrácena bez viditelného poškození, znečištění nebo jakýchkoli změn, které by negativně ovlivnily její vnější nebo vnitřní stav.
  2. Nabídka “60 dní na vyzkoušení zdarma” je určena pro individuální a firemní zákazníky* v Polsku, kteří si zakoupili matraci Sovea M-Pro v jednom** množství. Umožňuje vrátit výrobek bez nákladů na dopravu do 60 dnů od data převzetí, nejdříve však 30 dnů od doručení, podle data potvrzeného v dodacím protokolu od kurýrní společnosti.
  3. Za doručení je zodpovědná společnost DPD a za vyzvednutí vrácených matrací soukromá přepravní společnost Ambro Express, která se specializuje na přepravu objemných předmětů.
  4. Pro využití možnosti vrácení musí zákazník matraci řádně připravit k odběru: přeložit ji napůl, pevně zabalit do původní fólie (nebo stretch fólie), zajistit páskou, aby se během přepravy nerozvinula, a pokud je to možné, zabalit ji navíc do kartonu a rovněž zajistit páskou. Poté byste měli e-mailem na adresu reklamacje@sovea.eu uvést, že si přejete zásilku vrátit, a vyčkat na příjezd kurýra.

 * V případě nákupu institucionálním zákazníkem (firmou) je nutné požádat o akci “60 dní testů zdarma”, aby se na nákup vztahovala

** Pokud si zakoupíte více než jednu matraci, musíte požádat o akci “60 dní na vyzkoušení zdarma”, aby se na váš nákup vztahovala

Akce neplatí při objednávce speciálních rozměrů, matrací Sovea Baby a matrací Sovea Toppernec ullamcorper, pulvinar dapibus leo.

Chcete svůj výrobek vrátit nebo reklamovat?

Napište nám!

reklamacje@sovea.eu

Najnowsze promocje

Najnowsze promocje